Danışmanlık

Yangınların oluşum nedenleri, ihmal örnekleri, ani müdahale ve çözüm önerileri, söndürme ve tahliye konularında, yangın sistemleri hizmeti almak isteyen müşterilere karşı verilen danışmanlık hizmetleri, sistemlerin kuruluş aşamalarının önemli adımlarından biridir.

Etüt çalışmalarından risk analizine kadar tüm göstergelerin aktarıldığı danışmanlık hizmetleri, hangi sistem türünün istenen mekana uygun olduğuna dair tüm detayların paylaşıldığı bir hizmettir. Yönetmeliklerin belirlediği standartlar çerçevesinde hazırlanacak sistemler ile ilgili raporlar da danışmanlık hizmetinin kapsamındadır.

Ön raporlardan sonra teknik şartnameler ve mali yükümlülükler ile ilgili bilgilendirme safhasına geçilmektedir. Sistemin üretilmesi ve montajından sonra gerekli testlerin yapılıp, teknik şartname doğrultusunda teslimatının gerçekleştirilmesi ve sistemin onay alması, periyodik olarak kontrollerin yapılması, sertifikalı personel tarafından yönetmeliklere göre dahili ekiplerin oluşturulması, tatbikatların planlanması ve gerçekleştirilmesi gibi tüm önemli süreçler danışmanlık hizmetinin içeriğinde mevcuttur.

Yangın Eğitimi

Bir işletmede, resmi ya da özel kuruluşta çalışan personellerin, binadaki yangın söndürme sistemleri, donanımları ve ekipmanları ile yangının söndürülmesi, kontrol altına alınması, soğutulması ve tahliye çalışmaları konularında bilgilendirilmelerini içeren yangın eğitimi, direkt olarak can güvenliğini kapsadığı için çok mühimdir.

Çalışanların ekiplere ayrılması, belirli aralıklarla sivil savunma ve kurtarma tatbikatları yapması ve bunları raporlaması yangın eğitimi kapsamında yapılan faaliyetlerdir. Çalışanların yangına müdahale, ilk yardım ve tahliye gibi ekiplere ayrılması, herkesin iş bölümü yapıp, bütüncül bir şekilde mal ve can kaybının önlenmesine yönelik çalışması herkesin yararına olmaktadır.

Bu yüzden yangın söndürme sistemlerinin montajını sağlayan ekiplerin, bu sistemin ve ek donanımların kullanımı ve korunması hakkında ilgili personeli bilgilendirmesi gerekir.

KATEGORİLERİMİZ. Çelik Çatı , Davlumbaz Söndürme , Ferforje Tasarımlar , Teras Kapatma , Karaboğa Mühendislik , Yangın Dolabı , Yangın Merdiveni , Demir Doğrama , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Yangın Eğitimi , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Davlumbaz Söndürme , Yangın Dolabı , Yangın Eğitimi , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Demir Doğrama , Yangın Merdiveni , Yangın Kapıları, Yangın Tüpleri, Yangın Dolabı, Güvenlik Sistemleri, Yangın Merdiveni, Çelik Çatı, Yangın Sprinkleri, Ferforje Demir, FM 200 Yangın Söndürme Sistemleri , Yangın Kapısı Satışı , Kamera ve Güvenlik Sistemleri , Yangın Hidrant Koruma Sistemi , Köpük yangın söndürme sistemi , Yangın Tüpü Satışı , Islak sistem söndürme sistemleri , Sprinkler Yangın Söndürme Sistemi , Kuru Sistem Yangın Söndürme , Islak sistem söndürme sistemleri , Yangın Dolapları Koruma Sistemi , CO2 yangın söndürme sistemi , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Yangın Merdiveni , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın Tüpü İmalatı ve Fiyatları , Yangın Sprinkler Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Güncel Yangın Kapısı Fiyatları, Ferforje İmalatı ve Satışı, Çelik Konstrüksiyon ÇatıYangın Kapıları , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprink Tesisatı , Yangın Tüpü Satışı , Yangın Merdiveni İmalatı.yangın merdiveniyangın merdiveniyangın merdiveniyangın kapısı - yangın kapısı  yangın danışmanlık - yangın danışmanlık

Yangın ve Can Güvenliği konularında bağımsız uzman yangın danışmanı olarak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun mühendislik çözümleri üreten firmayız.